Higienos įgūdžių mokymo kursai ir žinių atestavimo pažymėjimas yra reikalingi įvairių sričių darbuotojams. Iš karto po kursų išduosime Jums higienos įgūdžių pažymėjimą, kuris yra būtinas prieš pradedant dirbti.

Higienos įgūdžių mokymo kursai reikalingi:

> darbuotojams, kurie dirba maisto produktų apdorojimo, išdavimo ir maitinimo srityse;

> apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų: viešbučių, bendrabučių, vaikų ir suaugusiųjų globos įstaigų, nakvynės namų, pensionų, kaimo turizmo sodybų ir kt. darbuotojams;

> švietimo įstaigų (ikimokyklinio ugdymo, mokyklų, formaliojo ir neformaliojo švietimo, kvalifikacijos tobulinimo įstaigų) darbuotojams.

> teikiantiems slaugos ar kitas paslaugas skirtas asmens pagalbai namuose, pirčių, saunų, baseinų ir grožio paslaugų sektoriuje dirbantiesiems (plaukų, veido, kūno, nagų priežiūros, tatuiravimo, papuošalų vėrimo, makiažo paslaugos ir kt.);

Teorinių žinių ir įgūdžių atestavimas vykdomas tiek pasirengusiems savarankiškai, tiek išklausiusiems kursus, tokia tvarka:

> testo, sudaryto iš 20 klausimų sprendimas (vertinamas teigiamai, jei teisingai atsakoma į 70% klausimų).
> 1 praktinė užduotis (vertinama teigiamai, teisingai atlikus pateiktą užduotį).
Išlaikiusiems teorinių žinių testą ir praktinę užduotį išduodamas privalomasis higienos įgūdžių mokymų pažymėjimas. Neišlaikius teorinių žinių ir praktinės užduoties testo, mokymų dalyviui laikyti testą pakartotinai leidžiama ne anksčiau nei 3 kalendorinės dienos po vykusių mokymų.

Pasirengusių asmenų atestacija vyksta iš anksto suderintu laiku.

> Kursų metu pateiksime naujausią mokymo medžiagą, tad būsite supažindinti su pagrindinėmis higienos normomis darbuotojų ir klientų sveikatai užtikrinti, dažniausiomis užkrečiamomis ligomis ir užsikrėtimo specifika;
> Supažindinsime su visomis veiksmingiausiomis prevencijos priemonėmis.
Būtina išankstinė registracija tel. +370 635 53355.

Gavus teigiamą praktinės užduoties įvertinimą ir išlaikius teorinių žinių testą – išduodame Jums higienos įgūdžių pažymėjimą.

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir privalomieji higienos įgūdžių mokymo kursai Kaune.

Kviečiame registruotis telefonu +370 635 53355