Studentai, kviečiame atvykti į mūsų kliniką, čia dirba šeimos gydytojai – kuriems rūpi. Apsilankykite mūsų klinikoje Kaune ir gaukite dovanų!
Kodėl verta prisiregistruoti? Profilaktinių patikrinimų klinika – unikali savo specialistais, teikiamų paslaugų įvairove ir artimu ryšiu su pacientu. Mūsų klinikoje dirba jauni, ambicingi, motyvuoti, empatiški ir kvalifikuoti gydytojai.
Šeimos gydytojos Julija Steponaitytė ir Jolita Voverytė-Strakauskienė kviečia tapti jų pacientu, o kiekvienam prisirašiusiam, Jūsų pačių išsirinkta dovana:
– burnos higiena (vertė 50 – 60 Eur) arba
– vairuotojo sveikatos pažyma (vertė 30 Eur. Jums tereikės atsinešti pažymas iš Psichikos ir Priklausomybių ligų centrų arba, jei esate deklaruotas Kaune ar rajone – jas galime užsakyti mes, kaina – 9 Eur).Kad gautumėte išsirinktą dovaną, Jums tereikia paminėti, jog esate studentas arba apie mus sužinojote LSP.lt puslapyje:
https://www.lsp.lt/lt/nuolaidos.Pasinaudoti dovana galite iš karto po prisirašymo, tačiau, kad ir kurią dovaną pasirinksite – būtina registracija.
Registruotis galite tel. +370 635 53355.
Prisirašyti galite internetu arba atvykę į kliniką (I aukštas, Žemaičių pl. 37, Kaunas).
Iki pasimatymo Profilaktinių sveikatos patikrinimų klinikoje!